BistBar

شرکت باربری در تهران


حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل و وسایل منزل در تهران را توسط اولین باربری تهران، ***بیست بار*** در غرب، شمال، شرق، مرکز تهران با ارزانترین قیمت انجام دهید.

با توجه به این که اتوبار در کشور های مختلف به اشکال متفاوت دیده می شود و در ایران نیز این انتخاب ها حالا آسان تر شده است، شما باید کیفیت ارائه خدمات و همین طور گارانتی های مربوط به اصالت در کیفیت را به خوبی بسنجید و پیش از دریافت خدمات تحقیقات لازم را به عمل آورید.

حمل اثاثیه منزل

در صورتی که در جستجوی یک باربری خوب و ارزان در تمام مناطق تهران هستید می توانید با شرکت حمل بار ما تماس حاصل فرمایید.خدمات حمل بار ما در تهران به صورت شبانه روزی با تعرفه و نرخ ارزان تر از شرکتهای همکار جهت حمل وسایل منزل انجام میشود.

اگر نگران وسایل و اثاثیه خانه خود هستید،آگاه باشید خدمات حمل بار به صورت کاملا ایمن انجام می شود.با بسته بندی ویژه و vip دیگر نگران حمل اثاثیه منزل خود نباشید.حمل وسایل منزل در تهران به گونه ای انجام میشود که تمامی وسایل و لوازم منزل شما بدون کوچکترین آسیب دیدگی به مقصد منتقل شود.شرکت خدمات حمل بار تهران 24 ساعت هفته در خدمت شماست.

باربری بین شهری از تهران به شهرستان یکی دیگر از خدمات شرکت باربری ما می باشد که برای شما دوستان جهت جابجایی و حمل وسایل منزل در تهران در نظر گرفته شده است. در باربری بین شهری در استان تهران به مشکلات زیادی برخواهیم خورد ولی می توان با یک برنامه ریزی دقیق از برخورد با این مشکلات به راحتی گذشت و یک اسباب کشی بدون مشکل را تجربه کرد.

دفتر خدمات حمل بار ما با داشتن راننده های بسیار حرفه ای که به تمام نقاط تهران مسلط هستند برای شما عزیزان یک اسباب کشی سریع ، بدون مشکل را رقم خواهند زد.

حمل اثاثیه منزل

حمل وسایل منزل در تهران

کادر فنی و تمامی نیروهای باربری محدوده منطقه پنج از خدمه و کارگران گرفته تا پرسنل کاملا آموزش دیده هستند تا به صورت کاملا حرفه ای شما را در مراحل اسباب کشی کمک کنند.این کادر متشکل از نیروهای خانم و آقا می باشد که نیروهای خانم بیشتر جهت امور بسته بندی و آقایان جابجایی بار کارآمدترند.

 در این شرکت باربری، کالای شما باید از نظر نوع، جنس، وزن و همین طور زمان جابجایی که مد نظر مقصد و مبدا است مورد بررسی قرار گیرد سپس شرکت وسیله ی حمل و نقل و قیمت حمل اثاثیه در تهران را برای شما مشخص می کند و با بررسی مواردی که در جابجایی رعایت می شود و سلامت کالای شما که حائز اهمیت است می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

حمل و نقل با نیسان و وانت نیز با حجم کم از خدمات دفتر باربری ما جهت کاهش هزینه ها می باشد.در صورتی که تمایل دارید یک اسبابکشی کاملا ایمن(با بسته بندی حرفه ای) و ارزان(نرخ و تعرفه پایین در بسته بندی،حمل و چیدمان وسایل و اثاثیه) را تجربه کنید با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت حمل اثاثیه منزل

قیمت باربری در تهران بستگی به عوامل متعددی دارد.از جمله این عوامل زمان باربری مثلا پنجشنبه یا جمعه باشد و یا چه روزی از برج باشد و با چه ماشینی باربری صورت میگیرد که بسته به حجم وسایل میتوان از کامیون،نیسان بار و یا وانت بار استفاده کرد.تمامی این موارد در هزینه اثاث کشی موثر است. میتوان گفت این تعرفه  بین 30 تا مثلا 180 هزار تومان متغیر است.ما تلاش نموده ایم تا قیمت باربری را برای شما عزیزان تهیه کنیم.

جهت مشاهده قیمت، به صفحه  قیمت حمل اثاثیه در تهران مراجعه کنید