BistBar

شرکت باربری در تهران


باربری الهیه

الهیه از محله‌های شمال تهران و شمیران است. خیابان فرشته، خیابانی مشهور در این محله است. الهیه از شمال تاتجریش، از غرب تا ولیعصر، از جنوب تا چهارراه پارک‌ وی و از شرق تا پل رومی و جاده قدیم شمیران گسترده شده است.

باربری الهیه 20بار مجری حمل اثاثیه منزل در الهیه تهران می باشد که با تعرفه و قیمت مناسب جابجایی اثاثیه منزل شما را چه در الهیه و چه از تهران به شهرستان با بسته بندی عالی و کارگران خوب و ماهر انجام میدهد.اتوبار الهیه ضمانت ایمن و سالم به مقصد رساندن بار و اثاثیه شما را نیز انجام میدهد.

فعالیتهای باربری بیست بار تهران:

  • حمل اثاثیه منزل
  • جابجایی جهیزیه عروس
  • باربری الهیه تهران به شهرستان
  • حمل لوازم شرکتها و ارگانهای دولتی و خصوصی با روش vip
  • بسته بندی لوازم منزل پیش از جابجایی به روش ویژه و حرفه ای با کارتن های مخصوص و کد گذاری شده
  • حمل و جابجایی آلات موسیقی که بسیار حساس می باشند به روش ویژه
  • استفاده از ماشین های نو و مسقف مخصوص اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل :

 شرکت اتوبار تهران ما خدمات بسته بندی حرفه ای وسایل را توسط تیم مجرب و حرفه ای انجام میدهد تا در صورتی که زمان و حوصله برای بسته بندی اثاثیه و لوازم خود را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را از شرکت ما درخواست نمایید تا تیم ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون و تمام تجهیزات لازم جهت یک بسته بندی حرفه ای و ایمن شما را همراهی نمایند.

هزینه باربری:

قیمت باربری در الهیه بستگی به عوامل متعددی دارد.از جمله این عوامل زمان باربری مثلا پنجشنبه یا جمعه باشد و یا چه روزی از برج باشد و با چه ماشینی باربری صورت میگیرد که بسته به حجم وسایل میتوان از کامیون،نیسان بار و یا وانت بار استفاده کرد.تمامی این موارد در هزینه حمل اثاثیه موثر است. 

وسایل نقلیه مورد استفاده در اتوبار:

در اتوبار الهیه بیست بار ، بسته به حجم و اندازه بار و اثاثیه از وانت بار و نیسان بار و کامیون ( ایسوزو و خاور) مسقف استفاده می شود. البته کارگران ماهر دفتر باربری الهیه همه حرفه ای بوده و به گونه ای چیدمان اثاثیه را در ماشین انجام میدهند که هم از ماشین کوچکتر و هم تعداد دفعات کمتر رفت و آمد جابجایی شما انجام شود که برای شما هزینه کمتری داشته باشد.

مدت زمان مورد نیاز برای اسباب کشی :

در پیش بینی زمان اسباب کشی منزل چند شرط بسیار حائز اهمیت است، این که شما از چند نفر نیرو برای این کار انجام می دهید و قرار است فعالیتشان را به چه صورتی انجام دهند، بخشی بعدی که می توانند تعیین کننده ی محدوده ی این زمان باشد مربوط به حجم اثاثیه شما باشد.

باربری غرب تهران

باربری مرکز تهران

باربری شمال تهران