BistBar

شرکت باربری در تهران


باربری زعفرانیه

حمل اثاثیه منزل همیشه یکی از دغدغه های خانواده هایی است که زیاد درگیر موضوع جابجایی هستند، ممکن است با توجه به جابجایی که هر ساله و یا هر چند ماه باشد، امکان آسیب اسباب منزل بالاتر برود، در این وضعیت قطعا استفاده از اتوبار ها می تواند این مشکل را تا حد زیادی حل کند.

شرکت های اتوبار زیادی در استان تهران فعالیت می کنند، اما تمام آن ها ویژگی های مثبتی که مورد نیاز است را ندارند، یکی از این موارد تعهد در قبال جابجایی اسباب منزل بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و در صورتی که آسیبی نیز رخ داد، تعهد پرداخت در قبال این آسیب را داشته باشند.

باربری زعفرانیه 20بار مجری حمل اثاثیه منزل در زعفرانیه تهران می باشد که با تعرفه و قیمت مناسب جابجایی اثاثیه منزل شما را چه در زعفرانیه و چه از تهران به شهرستان با بسته بندی عالی و کارگران خوب و ماهر انجام میدهد.اتوبار زعفرانیه ضمانت ایمن و سالم به مقصد رساندن بار و اثاثیه شما را نیز انجام میدهد.

فعالیتهای باربری بیست بار تهران:

  • حمل اثاثیه منزل
  • جابجایی جهیزیه عروس
  • باربری زعفرانیه تهران به شهرستان
  • حمل لوازم شرکتها و ارگانهای دولتی و خصوصی با روش vip
  • بسته بندی لوازم منزل پیش از جابجایی به روش ویژه و حرفه ای با کارتن های مخصوص و کد گذاری شده
  • حمل و جابجایی آلات موسیقی که بسیار حساس می باشند به روش ویژه
  • استفاده از ماشین های نو و مسقف مخصوص اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری زعفرانیه :

 شرکت اتوبار تهران ما خدمات بسته بندی حرفه ای وسایل را توسط تیم مجرب و حرفه ای انجام میدهد تا در صورتی که زمان و حوصله برای بسته بندی اثاثیه و لوازم خود را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را از شرکت ما درخواست نمایید تا تیم ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون و تمام تجهیزات لازم جهت یک بسته بندی حرفه ای و ایمن شما را همراهی نمایند.

هزینه باربری زعفرانیه:

قیمت باربری در زعفرانیه بستگی به عوامل متعددی دارد.از جمله این عوامل زمان باربری مثلا پنجشنبه یا جمعه باشد و یا چه روزی از برج باشد و با چه ماشینی باربری صورت میگیرد که بسته به حجم وسایل میتوان از کامیون،نیسان بار و یا وانت بار استفاده کرد.تمامی این موارد در هزینه حمل اثاثیه موثر است. 

وسایل نقلیه مورد استفاده در باربری زعفرانیه :

در اتوبار زعفرانیه بیست بار ، بسته به حجم و اندازه بار و اثاثیه از وانت بار و نیسان بار و کامیون ( ایسوزو و خاور) مسقف استفاده می شود. البته کارگران ماهر دفتر باربری زعفرانیه همه حرفه ای بوده و به گونه ای چیدمان اثاثیه را در ماشین انجام میدهند که هم از ماشین کوچکتر و هم تعداد دفعات کمتر رفت و آمد جابجایی شما انجام شود که برای شما هزینه کمتری داشته باشد.

مدت زمان مورد نیاز برای اسباب کشی :

در پیش بینی زمان اسباب کشی منزل چند شرط بسیار حائز اهمیت است، این که شما از چند نفر نیرو برای این کار انجام می دهید و قرار است فعالیتشان را به چه صورتی انجام دهند، بخشی بعدی که می توانند تعیین کننده ی محدوده ی این زمان باشد مربوط به حجم اثاثیه شما باشد.

دیگر مناطق مرتبط تحت پوشش :

باربری فرشته

باربری شهرک نفت