BistBar

شرکت باربری در تهران


باربری شرق تهران

همانگونه که می دانید وظیفه اتوبارها حمل اثاثیه شما از جایی به جای دیگر است که از زمانهای بسیار قدیم چنین دفاتری وجود داشته اند و با گذشت زمان روز به روز به تعداد این دفاتر باربری اضافه شده است.

یکی از مناطقی که تعداد این باربری ها در آن زیاد است شهر تهران می باشد که این امر انتخاب را برای شخصی که اسباب کشی دارد سخت می نماید.اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که چند روزی به اسباب کشی منزلتان باقی مانده و در جستجوی یک باربری خوب در تهران هستید پس بد نیست که با باربری بیست بار شرق تهران آشنا شوید.

باربری تهران بیست بار :

باربری شرق تهران با عنوان 20بار مجری حمل اثاثیه منزل در شرق تهران می باشد که با تعرفه و قیمت مناسب جابجایی اثاثیه منزل شما را چه در شرق تهران و چه از تهران به شهرستان با بسته بندی عالی و کارگران خوب و ماهر انجام میدهد.اتوبار شرق تهران ضمانت ایمن و سالم به مقصد رساندن بار و اثاثیه شما را نیز انجام میدهد.

فعالیتهای باربری بیست بار تهران:

  • حمل اثاثیه منزل
  • جابجایی جهیزیه عروس
  • باربری تهران به شهرستان
  • حمل لوازم شرکتها و ارگانهای دولتی و خصوصی با روش vip
  • بسته بندی لوازم منزل پیش از جابجایی به روش ویژه و حرفه ای با کارتن های مخصوص و کد گذاری شده
  • حمل و جابجایی آلات موسیقی که بسیار حساس می باشند به روش ویژه
  • استفاده از ماشین های نو و مسقف مخصوص اسباب کشی

 

بسته بندی اثاثیه منزل :

 شرکت باربری تهران ما خدمات بسته بندی حرفه ای وسایل را توسط تیم مجرب و حرفه ای انجام میدهد تا در صورتی که زمان و حوصله برای بسته بندی اثاثیه و لوازم خود را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را از شرکت ما درخواست نمایید تا تیم ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون و تمام تجهیزات لازم جهت یک بسته بندی حرفه ای و ایمن شما را همراهی نمایند.

 

هزینه باربری:

قیمت باربری شرق تهران بستگی به عوامل متعددی دارد.از جمله این عوامل زمان باربری مثلا پنجشنبه یا جمعه باشد و یا چه روزی از برج باشد و با چه ماشینی باربری صورت میگیرد که بسته به حجم وسایل میتوان از کامیون،نیسان بار و یا وانت بار استفاده کرد.تمامی این موارد در هزینه حمل اثاثیه موثر است. 

 

وسایل نقلیه مورد استفاده :

در اتوبار شرق تهران بیست بار ، بسته به حجم و اندازه بار و اثاثیه از وانت بار و نیسان بار و کامیون ( ایسوزو و خاور) مسقف استفاده می شود. البته کارگران ماهر دفتر باربری شرق تهران همه حرفه ای بوده و به گونه ای چیدمان اثاثیه را در ماشین انجام میدهند که هم از ماشین کوچکتر و هم تعداد دفعات کمتر رفت و آمد جابجایی شما انجام شود که برای شما هزینه کمتری داشته باشد.

دیگر مناطق مرتبط تحت پوشش اتوبار شرق تهران:

باربری ولنجک

باربری الهیه