BistBar

شرکت باربری در تهران


باربری شمال تهران

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده شمال تهران دارید، باربری در منطقه شمال تهران با مجهزترین ماشینهای مسقف و متنوع کامیون و کامیونت و وانت بار و نیسان حمل بار و اثاثیه آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز تهرانی می باشد.

کافی است تنها زمان اسباب کشی را تعیین کنید.یکی از نکات مهمی که باربری تهران بیست بار از شما میخواهد تا در نزدیک شدن به زمان اسبابکشی انجام دهید خودداری از خرید مواد غذایی است.در صورتی که مجبور به حمل مواد غذایی زیاد بودید به کارکنان اطلاع دهید تا از بسته بندی های مخصوص خوراکی ها و مواد غذایی استفاده کنند تا از فاسد شدن آن جلوگیری شود.

اتوبار و باربری شمال تهران با کادر و کارگران خوش اخلاق و مودب نزدیکترین باربری در محدوده شمال تهران می باشد.در صورتی که در جستجوی یک باربری خوب و ارزان قیمت  در این محدوده هستید با شرکت ما تماس بگیرید.

پرسنل و کارشناسان اتوبار شمال تهران تماما آموزش دیده اند تا قادر باشند در مراحل حمل بار و اسباب کشی شما را راهنمایی نمایند.این تیم تشکیل شده از نیروهای خانم و آقا هستند که شما می توانید بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید.معمولا خانم ها کار بسته بندی و آقایان کار حمل بار را بهتر انجام میدهند.

بسته بندی اثاثیه در باربری شمال تهران :

از موارد حائز اهمیت باربری شمال تهران این میباشد که خدمات بسته بندی حرفه ای و vip وسایل  توسط تیم مجرب ما انجام میشود تا در صورتی که زمان و حوصله برای بسته بندی اثاثیه و لوازم خود را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را از شرکت ما درخواست نمایید تا تیم ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون و تمام تجهیزات لازم جهت یک بسته بندی حرفه ای و ایمن شما را همراهی نمایند.

هزینه باربری شمال تهران :

اتوبار شمال تهران به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با نرخ و تعرفه ارزان تر از شرکتهای همکار در خدمتگذاری به شما حاضر است.هزینه باربری در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد.

1- حجم بار:حجم بار تعیین میکند که از چه نوع وسیله نقلیه استفاده شود.اینکه از وانت بار و نیسان بار و یا از کامیون استفاده شود در تعیین هزینه موثر هست.

2-تعداد کارگران: هر چه تعداد کارگران در یک حمل بار بیشتر باشد اسبابکشی سریعتر انجام میشود و از طرفی هزینه باربری افزایش میابد

جهت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت باربری شمال تهران روی لینک کلیک کنید.

 

برخی محله های تحت پوشش اتوبار بیست بار درشمال تهران:

 تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد، مبارک‌آباد ، اقدسیه ، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه،ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد،پونک، سعادت آباد

باربری ولنجک

باربری الهیه