BistBar

شرکت باربری در تهران


باربری غرب تهران

اگر به دنبال یک باربری خوب و ارزان قیمت در محدوه غرب تهران هستید باربری بیست بار را به شما معرفی میکنیم.باربری بیست بار، باربری غرب تهران می باشد که با بسته بندی vip و حرفه ای یه اثاث کشی ایمن و بی دغدغه را برای شما انجام خواهد داد.

باربری های غرب تهران، که در سایتها مشاهده می کنید معمولا دفتری در غرب تهران ندارد ولی باربری غرب تهران بیست بار در تمام مناطق تهران دفتر مخصوص همان منطقه را دارد  و رانندگان آن منطقه به آدرس یابی در آن منطقه استاد هستند.

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده غرب تهران دارید، باربری در منطقه غرب تهران با مجهزترین ماشینهای مسقف و متنوع کامیون و کامیونت و وانت بار و نیسان حمل بار و اثاثیه آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز تهرانی می باشد.کافی است تنها زمان اسباب کشی را تعیین کنید.

یکی از نکات مهمی که باربری غرب تهران از شما میخواهد تا در نزدیک شدن به زمان اسبابکشی انجام دهید خودداری از خرید مواد غذایی است.در صورتی که مجبور به حمل مواد غذایی زیاد بودید به کارکنان اطلاع دهید تا از بسته بندی های مخصوص خوراکی ها و مواد غذایی استفاده کنند تا از فاسد شدن آن جلوگیری شود.

محله های تحت پوشش باربری غرب تهران

غرب تهران تهران شامل محله های: ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد و... می باشد.

خدمات اتوبار غرب تهران

  • خدمات حمل بار 24 ساعته و هر روز هفته
  • بسته بندی vip وسایل
  • باربری و حمل بار از تهران به شهرستان
  • تعرفه باربری پایین
  • حمل وسایل ارگانها و شرکتها
  • حمل جهیزیه
  • حمل وسایل و آلات موسیقی مانند پیانو و ...

حمل وسایل و اثاثیه منزل،جهیزیه عروس و کالاهای شرکتی با تخفیف ویژه تماس از سایت، در سرتاسر تهران با وانت بار،نیسان بار و کامیون انجام میشود. باربری غرب تهران تمام مسیرهای داخل تهران و از تهران به شهرستان ها را به خوبی می داند به همین خاطر بهترین مسیر از لحاظ ترافیکی و ایمنی جاده را انتخاب می کند. رانندگان اتوبار غرب تهران تمام تلاش خود را جهت سالم رساندن وسایل شما به مقصد می کنند.

از خدماتی که این شرکت باربری را از دیگر شرکتها متمایز نموده باربری تهران به شهرستان ها به صورت حرفه ای می باشد.رانندگانی که تمامی مناطق تهران و شهرستانها را به قول معروف مثل کف دست خود می شناسند میتوانند در سریعترین زمان ممکن مبدا حمل بار و مقصد حمل بار را پیدا کنند.روش بسته بندی حرفه ای که برای اثاثیه و وسایل شما انجام می شود مانع هر گونه آسیب دیدگی در یک حمل بار مسافت طولانی می شود.شما می توانید قیمت حمل بار تهران به شهرستان را درتعرفه باربری تهران به شهرستان مشاهده نمایید.

پرسنل و کارشناسان باربری غرب تهران تماما آموزش دیده اند تا قادر باشند در مراحل حمل بار و اسباب کشی شما را راهنمایی نمایند.این تیم تشکیل شده از نیروهای خانم و آقا هستند که شما می توانید بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید.معمولا خانم ها کار بسته بندی و آقایان کار حمل بار را بهتر انجام میدهند.

بسته بندی اثاثیه در غرب تهران :

از موارد حائز اهمیت باربری غرب تهران این میباشد که خدمات بسته بندی حرفه ای و vip وسایل  توسط تیم مجرب ما انجام میشود تا در صورتی که زمان و حوصله برای بسته بندی اثاثیه و لوازم خود را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را از شرکت ما درخواست نمایید تا تیم ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون و تمام تجهیزات لازم جهت یک بسته بندی حرفه ای و ایمن شما را همراهی نمایند.

هزینه باربری :

اتوبار غرب تهران به صورت شبانه روزی و 24 ساعته با نرخ و تعرفه ارزان تر از شرکتهای همکار در خدمتگذاری به شما حاضر است.هزینه باربری در تهران به عوامل زیادی بستگی دارد.

1- حجم بار:حجم بار تعیین میکند که از چه نوع وسیله نقلیه استفاده شود.اینکه از وانت بار و نیسان بار و یا از کامیون استفاده شود در تعیین هزینه موثر هست.

2-تعداد کارگران: هر چه تعداد کارگران در یک حمل بار بیشتر باشد اسبابکشی سریعتر انجام میشود و از طرفی هزینه باربری افزایش میابد.

دیگر مناطق تحت پوشش :

باربری مرکز تهران

باربری شرق تهران